자유게시판

1:1문의

значення цифр уві сні сонники

페이지 정보

profile_image
작성자 Jessica
댓글 0건 조회 25회 작성일 24-09-01 06:07

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=значення+цифр+уві+сні+сонники
 
 
значення цифр уві сні сонники [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сонник онлайн, тлумачення снів українською мовою безкоштовно. Значення сну, збірка заклинань відьом пояснення, трактування — до чого той чи інший сон, та що він означає. Чути цифри уві сні. Людині пощастило почути уві сні цифри? Такий сон є хорошим знаком, сниться скарб зі старовинних монет якщо голос мовця був лагідним і приємним. До чого сняться цифри уві сні: значення та тлумачення сну. Загальний сенс цифр, які Ви побачили уві сні, такий: 1 – Вас мучить самотність та невпевненість у Вашому партнері; 2 – Ви підозрюєте Вашого партнера у нещирості чи зраді. Тлумачення снів Українською мовою: Народний сонник і Міллера. Онлайн значення Сонник, від А до Я. Тлумачення в які дні сняться віщі сни. Петро Лейман наводить інше значення цифр уві сні. Він пише, що знаки розповідають про теперішній стан підсвідомості або про майбутні події: 0 – вакуум; 1 – плинність, гнучкість; 2 — смирення.

до чого сниться таргани жінці багато живих у ліжку до чого сниться миша маленька і кішка сниться китайський ієрогліф борщ гороскопи світу хто зупинив сонце і місяць ворожіння на картах таро хто я для нього в його житті

Школа чарівної книги [Читати далі...]

.
==============================================================

~~~~~ сон я в білій сукні до чого сниться ~~~~~

==============================================================
.