자유게시판

1:1문의

میکروفون پادکست حرفه ای جدید Audio-Technica بسیار مقرون به صرفه است

페이지 정보

profile_image
작성자 Anita
댓글 0건 조회 12회 작성일 24-09-20 13:36

본문

میکروفون جدید پادکست پویا AT2040 فوق العاده مقرون به صرفه است و برای ضبط ... [+] یا پخش جریانی در اتاق هایی با آکوستیک کمتر از عالی است.
Audio-TechnicaAudio-Technica، یکی از مارک های میکروفون مورد علاقه من، در حال معرفی یک میکروفون پویا جدید است. میکروفون پادکست دینامیک Hypercardioid Hypercardioid AT2040 نشانه های خود را از میکروفون پخش حرفه ای BP40 معروف Audio-Technica گرفته است، میکروفون دینامیک جدید AT2040 برای صدای باکیفیت طراحی شده است و ساختاری تمام فلزی دارد. این یک میکروفون ایده‌آل برای پادکست‌ها و تولیدکنندگان محتوا به دلیل قیمت در دسترس است.
AT2040 بسیار جهت دار است و از یک پیکاپ هایپرکاردیویید دقیق ساخته شده استفاده می کند که صدا را روی صدای کاربر متمرکز نگه می دارد و به به حداقل رساندن صدای ناخواسته اتاق هنگام ضبط یا پخش زنده در اتاقی که دارای آکوستیک کمتر از ایده آل است کمک می کند. برای کاهش بیشتر هر گونه صدای ناخواسته، AT2040 دارای یک پایه شوک یکپارچه طراحی شده است که ضربه ها و ارتعاشاتی را که ممکن است از طریق پایه میکروفون، بوم یا پایه منتقل شوند را کاهش دهد.
علاوه بر این، AT2040 دارای یک شیشه جلوی چند مرحله‌ای است که فیلتر غیر بافته شده را با مش فوم ترکیب می‌کند تا فیلتر پاپ داخلی مؤثری را ارائه دهد، و در عین حال شفافیت استثنایی را حفظ کرده و مواد منفجره مزاحم را از بین می‌برد.
میکروفون هیپرکاردیوی دینامیک جدید AT20-40 یک دستگاه روزمره عالی برای استفاده در پادکست است.
Audio-Technica برخلاف بسیاری از میکروفون‌های پادکست، AT2040 از یک رابط XLR برای استحکام و تطبیق‌پذیری استفاده می‌کند. کانکتور XLR می تواند به انواع کارت های صدا و رابط های صوتی با ورودی میکروفون آنالوگ معمولی متصل شود. این جفت شدن آسان با همه چیز از رابط های کامپیوتر استودیو خانگی گرفته تا کنسول های میکس حرفه ای را فراهم می کند.
بیشتر برای YOUWWE نتایج اسمک‌دان: برندگان و نمرات در 26 ژوئیه 2024 سرنخ‌ها و پاسخ‌های کوتاه جدول کلمات متقاطع امروز NYT برای شنبه، 27 ژوئیه بدون امضا، مشکلی برای لیورپول آندر آرن اسلات وجود ندارد ساختار مستحکم و تمام فلزی و امضای صوتی ساخته شده از aAT2040 اوج شش دهه تخصص صوتی Audio-Technica.
AT2040 عملکرد حرفه ای را با قیمتی مقرون به صرفه ارائه می دهد و شامل پایه پایه چرخشی، آداپتور رزوه ای 5/8"-27 تا 3/8"-16، به علاوه یک کیسه محافظ نرم است.
قیمت و در دسترس بودن: Audio-Technica AT2040 از 29 جولای 2021 در دسترس خواهد بود و فقط 99 دلار / 89 پوند / 99 یورو قیمت دارد.
اطلاعات بیشتر:
میکروفون AT2040 از کانکتور XLR استاندارد صنعتی استفاده می کند.
Audio-Technica من را در لینکدین دنبال کنید. Punctuate SparrowFollowingI صدای مصرف کننده، گجت ها، مک های اپل و عکاسی دیجیتال را پوشش می دهد. من عاشق فناوری سرگرم کننده، خلاق و سازنده هستم. من جالب ترین و خلاقانه ترین ابزارها را شکار می کنم تا بدانید چه چیزی ارزش خرید دارد.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

In case you loved this short article and you would love to receive much more information with regards to اخبار جدید اتومبیل please visit the web site.