자유게시판

1:1문의

ریک هندریک، مالک تیم نسکار، ماشین Brickyard Stride را رانندگی خواهد کر…

페이지 정보

profile_image
작성자 Melodee
댓글 0건 조회 7회 작성일 24-09-19 22:00

본문

ریک هندریک با جف گوردون پس از اینکه گوردون پنجمین برکیارد 400 خود را در موتور ایندیاناپولیس برد... [+] جاده سرعتی در 27 ژوئیه 2014 در ایندیاناپولیس، ایندیانا. (عکس از Rainier Ehrhardt/Getty Images)
Getty ImagesRick Hendrick برنده ترین مالک تیم در تاریخ نسکار است و بیشترین پیروزی را در بین مالکان تیم NASCAR در Brickyard 400 در ایندیاناپولیس موتور اسپیدوی دارد.
روز یکشنبه، Brickyard 400 سی امین سالگرد خود را جشن می گیرد و هندریک با ماشین Tempo Railroad car را هدایت می کند تا مسابقه را در 2.5 مایلی IMS Egg-shaped هدایت کند.
هندریک، مالک Hendrick Motorsports و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل Hendrick Self-propelled Group، به عنوان راننده افتخاری Yard Gondola برای Brickyard 400 ارائه شده توسط PPG در روز یکشنبه، 21 جولای خدمت خواهد کرد.
هندریک سوار بر شورولت کامارو ZL1 Tread Cable car خواهد شد و برای شروع سی امین سالگرد Brickyard 400 در ایندیاناپولیس موتور سوار میدان خواهد شد. امسال همچنین چهلمین سالگرد Hendrick Motorsports است.
هندریک گفت: «زمان به سرعت می گذرد. من نمی توانم باور کنم که چهار دهه از شروع Hendrick Motorsports و 30 سال از پیروزی جف (گوردون) در مراسم افتتاحیه Brickyard 400 گذشته است.
"من از شرکای 40 ساله خود در شورلت به خاطر فرصتی که برای اولین بار با خودروی پیس ماشین راندیم سپاسگزارم. همچنین می خواهم از دوست بزرگم راجر پنسکه و همه کسانی که در پیست هستند تشکر کنم. سبز شدن زمین در روز یکشنبه چیزی است که همیشه به یاد خواهم داشت."
هندریک که خود را «هد دنده» توصیف می‌کرد، اشتیاق خود را برای خودرو به سرمایه‌گذاری‌های تجاری موفق در خرده‌فروشی خودرو و صنایع اتومبیل‌رانی حرفه‌ای تبدیل کرد.
هندریک در جوانی روی اتومبیل ها کار می کرد و مسابقه می داد. او در کنار پدرش، «پاپا جو» هندریک، اولین خودروی خود، شورلت 1931 را در 14 سالگی بازسازی کرد و مرتباً به پیست‌های مسابقه در سراسر منطقه سفر می‌کرد و اغلب به عنوان خدمه داوطلب می‌شد. اگرچه او برای تبدیل شدن به یک سازنده ابزار و قالب مطالعه کرد، اما اشتیاق هندریک به اتومبیل، او را در مسیر شغلی متفاوتی قرار داد - خرده فروشی خودرو.
بیشتر از FORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز با بازدهی 2024 توسط کوین پین مشارکت‌کننده بهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی در سال 2024 توسط کاسیدی هورتون مشارکت‌کننده، تبدیل اولین نمایندگی‌اش از شرکت‌کننده‌ای که در حال مبارزه است، به سودآورترین شرکت در منطقه تبدیل شده است مراکز یون، لوازم جانبی نصاب توزیع کننده و 131 امتیاز خرده فروشی در 13 ایالت.
گروه خودروسازی هندریک که مقر آن در شارلوت، کارولینای شمالی است و بیش از 10000 کارمند دارد، اکنون بزرگترین گروه نمایندگی خصوصی در کشور است.
در سال 2023، پس از فروش بیش از 195000 وسیله نقلیه و خدمات رسانی به 2.5 میلیون خودرو و کامیون، بیش از 13 میلیارد دلار درآمد ایجاد کرد. هندریک، 75 ساله، سازمان را به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آن رهبری می کند.
هندریک در حالی که برای تثبیت خود در تجارت خودرو کار می کرد، همچنان در محافل مسابقه ای فعال باقی ماند - قبل از بازگشت به ریشه های خود در اتومبیل های سهام، رکوردهای جهانی را در قایق های درگ ثبت کرد. در سال 1984، او تیم NASCAR Hendrick Motorsports را تأسیس کرد که به موفق ترین عملیات ورزشی تبدیل شده است. این خانه دارای 600 کارمند است که از چهار تیم تمام وقت خودروهای استوک شورلت با رانندگان الکس بومن، ویلیام بایرون، چیس الیوت و کایل لارسون در سری برتر جام نسکار پشتیبانی می کنند.
در ماه مه 2021، هندریک موتور اسپورت به برنده ترین تیم تاریخ سری جام تبدیل شد. در سطح بالای نسکار، Hendrick Motorsports همه رکوردهای آماری مهم، از جمله قهرمانی، پیروزی های پر امتیاز، پوزیشن های قطبی و قهرمانی دور را در اختیار دارد. حداقل یک مسابقه را در 40 فصل مختلف پیروز شده است و 39 مسابقه متوالی (1986-2024) را حفظ کرده است.
هندریک همچنین با 18 قهرمانی در سری های ملی، رهبر تمام دوران نسکار است.
مارک رویس، رئیس جنرال موتورز گفت: "برای همه ما در جنرال موتورز و شورولت، و همچنین برای شرکایمان در IMS، این مایه افتخار است که ریک هندریک در سری مسابقات جام نسکار به پرچم سبز در Brickyard 400 هدایت شود." شورلت و هندریک موتوراسپرت در 40 سال گذشته تاریخچه ای با هم داشته اند.
"پیش ریک در سی امین سالگرد این مسابقه معتبر راهی ویژه برای جشن گرفتن مشارکت ما و میراثی است که او در نسکار ساخته است."
ایندیاناپولیس، در آگوست 6: جف گوردون با جام های خود پس از برنده شدن در مراسم افتتاحیه Brickfield ... [+] مسابقه 400 NASCAR Loving cup در 6 اوت 1994 در ایندیاناپولیس موتور اسپیدوی در ایندیاناپولیس، ایندیانا. (عکس از ISC Images & Archives از طریق Getty Images)
ISC Archives/CQ-Coil Song Chemical group از طریق Getty ImagesHendrick Motorsports برنده افتتاحیه Brickyard 400 در سال 1994 شد. شورلت لومینای برنده با هدایت جف گوردون در صفحه نمایش شورلت واقع در نیمه راه هواداران در طول آخر هفته به نمایش گذاشته خواهد شد.
جی. داگلاس بولز، رئیس IMS گفت: «تکریم تاریخ، حتی زمانی که به آینده نگاه می کنیم، بخش بزرگی از هر کاری است که در IMS انجام می دهیم. «Rick and Hendrick Motorsports در سال 1994 با پیروزی جف گوردون در اولین بازی Brickfield روی بیضی معروف، تاریخ ساز شد. همانطور که ما به بیضی باز می گردیم و 30 سالگی را با NASCAR جشن می گیریم، حضور ریک در میدان مسابقه جشن مناسبی است.
هندریک در سال 2017 به تالار مشاهیر نسکار و در سال 2013 به تالار مشاهیر ورزش‌های اتومبیلرانی بین‌المللی راه یافت. او برنده جایزه معتبر هوراتیو الجر، جایزه تعالی بیل فرانسه نسکار و نشان کاج برگ بلند است که بهترین اهدا شده است. بر کارولینیای شمالی برجسته
در سال 2014، هندریک به دلیل مشارکت قابل توجه در صنعت خودرو، با جایزه یک عمر دستاورد خبری Automotive Tidings مفتخر شد.
نسکار 30 سالگی را در پایتخت مسابقات جهانی در سال 2024 با بازگشت به حالت بیضی در IMS جشن می گیرد.
من را در توییتر دنبال کنید. وب سایت من را بررسی کنید. Bruce MartinFollowing من اولین مسابقه INDYCAR خود را در سال 1981 میشیگان 500 به عنوان کارآموز ورزشی The Toledo Vane پوشش دادم. پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه ایندیانا در سال 1982، شروع به پوشش NASCAR در روزنامه روزنامه گستونیا، کارولینای شمالی و همچنین سایر ورزش‌ها کردم. من NASCAR و INDYCAR و همچنین سایر ورزش‌ها را برای رسانه‌های خبری مانند The New House of York Times، USA Today، Sports Illustrated، UPI، ESPN SportsTicker، Autosport، SI.com، Versus.com، FOXSports.com، NBCSports.com پوشش داده‌ام. AutoWeek و Pep pill Boast. من میزبان گزارش هوندا IndyCar در روز مسابقه در رادیو ESPN بودم قبل از اینکه در سال 2014 به RACE Twenty-four hour period در رادیو ورزشی Pull a fast one on بروم. من در حال حاضر میزبان "Pit Pass Indy" هستم - پادکستی که در همه پلتفرم های اصلی یافت می شود. من ایندیاناپولیس 500 را 36 بار و دیتونا 500 را 34 بار پوشش داده ام. من دو بار برنده جایزه Russ Catlin برای بهترین نویسنده موتوراسپورت سال در سال های 1987 و 1999 هستم. علاوه بر این، چندین جایزه روزنامه نگاری را از انجمن نویسندگان و پخش کنندگان مسابقات اتومبیل رانی آمریکا (AARWBA) و مطبوعات ملی موتوراسپرت دریافت کرده ام. انجمن (NMPA)، اخیراً اولین مقام در "دسته اخبار نقطه ای" برای NMPA برای سال 2021 است.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

If you are you looking for more about اخبار خودرو وارداتی کارکرده look into our own site.